Yemeklerin hazırlık ve pişirme sırasında besin değerini yitirmemesi, vitamin kaybına uğramaması için geleneksel yöntemlerin yanısıra çağdaş yöntemler de kullanılır.
     Yemek hazırlama işlemleri sırasında yemeklerin damağa olduğu kadar göze de hitap etmesine özen gösterilir.
    Üçler Yemek Tesislerinin her bölümünde ilk bakışta algılanan bir "üçlü" var : Temizlik, sağlık ve modernize!


Sebze ve meyvelerin dalından koparılmış tazelikte olmasına özen gösterilir.Yıkama ve hazırlık sırasında hijyenik şartlara titizlikle uyulur.
      Her sebzenin, meyvenin dayanma süresi ve saklama koşulları farklıdır. Bütün bunlar göz önünde bulundurularak satın alınır ve depolanır. Et, süt ve yumurta gibi hayvansal besinler seçilirken mutlaka kalite standartlarına sahip güvenilir firmalardan temin edilir.

       En son teknoloji ürünü, çağdaş ekipmanlarla çalışan  personel; çevre temizliğinin yanı sıra kişisel  hijyenlerinin  de sağlıklı  üretim için ne denli  önemli  olduğunun bilincinde...
Hazırlanan yemeklerin lezzetini yitirmeden istenilen sıcaklıkta ve zamanında yerine ulaşması önemlidir.Üçler Toplu Yemek ve Servis Hizmetleri yemeklerinizi yeterli sayıda servis aracıyla, thermboxlar içerisinde istenilen adrese zamanında ulaştırmaktadır.